НОВИНИ

Введений ринок землі закріплює за Україною статус сировинного придатку, – Гройсман

01.05.2020 14:02
foto-volodimir-grojsman_rect_9b69a6a67238643dcec5316aa41fbdeb

Ухвалений і введений в дію закон про обіг земель – найгірший сценарій розпорядження стратегічним ресурсом держави, землею. Він точно закріпить за Україною статус виключно сировинного придатку. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” сказав Володимир Гройсман, пише agronews.ua.

“Те, що введено в дію – це найгірший сценарій. Це назавжди закріпить за нами статус сировинної економіки. Це безглузда ціль, яка зробить з нас бідну країну”, – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що земля – це ресурс, який можна і треба використати задля єдиної мети – сформувати потужний фермерський клас і збільшити кількість сильних фермерських господарств до мільйонних показників. Чому фермер? Бо лише фермер готовий працювати на землі, збирати врожай, виробляти продукцію і продавати готовий продукт, а не виключно сировину за принципом “посіяв-зібрав-забув”, – вважає Гройсман.

“Діючий закон прийнятий виключно в інтересах великих компаній, які засіяли, забрали і крапка”, – сказав Володимир Гройсман. 

Він наголосив, що готовий боротися за зміну закону – в інтересах фермерів. “За це варто боротися!, – сказав політик. – Все інше – руйнація держави! (Попередній та чинний) Уряди провели непрофесійні перемовини з міжнародними партнерами, які завели всіх у глухий кут! Самі сформували якийсь формат закону, не залишили ніякого вибору. Але впевнений, що закон можна змінити! За добу!” 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: