НОВИНИ

Встановлено нові вимоги до виробництва тютюнових виробів

20.07.2021 12:00
close-up-shot-of-cigarettes-in-red-pack-W3RE92X-scaled

Згідно із ст. 2 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) виробництво тютюнових виробів здійснюється суб’єктами господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) незалежно від форм власності за наявності відповідної ліцензії. Про це повідомляє Головне управління ДПС у Хмельницькій області, пише agronews.ua.

При цьому ліцензії на виробництво тютюнових виробів видаються лише суб’єктам господарювання (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) , які мають повний технологічний цикл виробництва тютюнових виробів, включаючи виготовлення тютюнової суміші, сигаретні цехи.

Відповідно до ст. 1 Закону № 481 повний технологічний цикл виробництва – це сукупність приміщень, технологічного та іншого обладнання, відповідних технологічних процесів, що забезпечують переробку сировини в продукцію, готову для реалізації кінцевому споживачу, а також лабораторій (власних або залучених на договірних засадах у випадках, передбачених Законом № 481), акредитованих відповідно до законодавства.

Водночас нормами Закону № 481 передбачено, що вимоги до повних технологічних циклів виробництва коньяку, алкогольних напоїв за коньячною технологією і тютюнових виробів встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, а саме Міністерством аграрної політики та продовольства України (далі – Мінагрополітики).

Враховуючи викладене, з питань надання роз’яснень щодо вимог до повного технологічного циклу виробництва тютюнових виробів необхідно звертатися до Мінагрополітики.

Нагадаємо, що стало відомо скільки малини експортує Україна.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: