НОВИНИ

Вперше від початку війни в Україні використали дрони для внесення ЗЗР

21.04.2022 17:00
szr

В умовах воєнного стану вперше вдалося підняти в повітря сільськогосподарські дрони для виконання сезонного внесення ЗЗР на 130 га ягідних насаджень. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Повітряні роботи пройшли в Київській області, на території, яка ще донедавна була окупованою.

Як зазначили у відомстві, при дефіциті паливних ресурсів, пестицидів, ризиків замінувань полів використання агродронів стало рішенням №1

Водночас у Мінагрополітики попередили, що робота з агродронами в умовах війни складається не лише з факту виконання внесення дроном ЗЗР, а в першу чергу з підготовки до цього процесу:

  • отримання дозволів та погодження з військовими підрозділами використання повітряного простору для аграрних потреб;
  • отримання дозволів на польоти та офіційних розпоряджень Міністерства оборони України, будь-які неузгоджені дії будуть миттєво розцінені як ворожі, а відповідно — техніка буде знешкоджена ЗСУ.

«Ми переконані що, у майбутньому процес внесення ЗЗР дронами буде простішим і доступнішим. Наразі вже є алгоритм щодо співпраці з військовими адміністраціями, ЗСУ та документальним супроводом», — зазначив Перший заступник міністр агрополітики Тарас Висоцький.

Читайте також: В Україні ввели державну реєстрацію договорів про використання земель.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: