НОВИНИ

Вперше в Україні виробництво ковбас пройшло сертифікацію безпечності харчових продуктів

25.06.2021 09:07
egerski_1

Вперше в Україні виробництво ковбас пройшло сертифікацію безпечності харчових продуктів на відповідність ВRC Global Standard та увійшло у п’ятірку м’ясопереробних підприємств, які мають таку відзнаку. Про це повідомляє пресслужба ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН», пише agronews.ua.

ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН», що виготовляє м’ясні вироби ТМ «Бащинський», отримало сертифікат відповідності впроваджених процесів та потужностей виробництва вимогам міжнародного стандарту з безпечності харчових продуктів ВRC Global Standard.

Наразі лише п’ять харчових підприємств в м’ясопереробній галузі України можуть похвалитися цим досягненням, а ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН» є першим та, поки що, єдиним виробником ковбас у цьому списку. Крім того, підприємство отримало сертифікацію одразу у чотирьох категоріях – всі інші наші виробники обмежились однією або двома.

Перевірку відповідності вимогам ВRC Global Standard проводила міжнародна компанія SGS, що є світовим лідером на ринку контролю, експертизи, випробувань та сертифікації. Протягом п’яти днів її спеціалісти інспектували виробництво, ретельно вивчали кожен аспект роботи колективу, процеси, технології та обладнання, що використовують на підприємстві. Компанія SGS визнана світовим еталоном якості та професійної етики. Кількість працівників компанії перевищує 89 тисяч чоловік, які працюють в більш ніж 2600 офісах і лабораторіях по всьому світу.

«Саме за цих умов нарешті стала можливою поява на українському ринку м’ясопереробного підприємства з такою сертифікацією. Підприємство майже рік готувалось до перевірки. Компанія привела стандарти роботи всіх без виключення співробітників до відповідного рівня, – говорить Наталя Холявко, начальник відділу якості ПрАТ «УКРАЇНСЬКИЙ БЕКОН». – Важливим є все: якість сировини, стан території, обладнання, дотримання гігієнічних норм… При цьому недостатньо один раз пройти сертифікацію. Треба регулярно, в нашому випадку – раз на рік, проходити повторну перевірку незалежними аудиторами, аби підтвердити відповідність виробництва заявленим вимогам».

Наявність такого сертифікату є важливим, як для звичайних споживачів, так і для великих глобальних партнерів – підприємств зі сфери ресторанного бізнесу, супермаркетів, автозаправних станцій тощо. Він дає гарантію того, що вся продукція ТМ «Бащинський», безпечна та відповідає найвищим світовим нормам якості.

Міжнародний стандарт BRC безпечності харчових продуктів визнано Глобальною ініціативою з харчової безпеки (GFSI) – програмою, спрямованою на уніфікацію міжнародних стандартів в галузі безпечності харчових продуктів за підтримки провідних світових підприємств роздрібної торгівлі та виробників продуктів харчування.

Читайте також: озвучено регіон України, що став лідером з виробництва м’яса птиці.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: