НОВИНИ

На онлайн аукціонах у системі Прозорро.Продажі орендують водоймища для розведення риби

16.08.2023 11:24
an_post_14_08_23_2

Ставки та озера для розведення прісноводної риби орендують на онлайн аукціонах у системі Прозорро.Продажі. Цікаво, що на оренду виставляється не саме водоймище, а земельна ділянка під ним, відповідно із водним об’єктом. Тож шукати, де орендувати ставок чи озеро, потрібно на земельних торгах.

Така процедура передбачена постановою КМУ «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)». Якщо на земельні торги виставляється право оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, то в оголошенні зазначається інформація про такий водний об’єкт (наявність його паспорта, умови використання, площа, розмір плати за надані в оренду водні об’єкти). До матеріалів лота долучається окремим файлом паспорт водного об’єкта та розрахунок орендної плати.

Нині у системі онлайн аукціонів близько 40 таких оголошень із оренди ділянок рибогосподарського призначення із водними об’єктами на них. Найбільше пропозицій на Вінниччині – 9 аукціонів, Кіровоградщині – 8 аукціонів, Полтавщина та Черкащині – по 5 аукціонів.  

Наприклад, Северинівська сільська рада Жмеринськго району Вінницької області пропонує до оренди ділянку у 72 га, із водним об’єктом на ній у 52 га. Розташована за межами с. Слобода-Межирівська. Термін оренди – 7 років.

Для тих же, хто шукає дещо менші об’єкти, теж є багато цікавих пропозицій. Гайворонська міська рада Голованівського району Кіровоградської області здає в оренду ділянку із водним об’єктом на ній у 8,8 га. Розташована у межах с. Вікнина. Термін користування – 15 років.  

Хоча можна знайти оренду водних об’єктів і на більші терміни користування. Так, Комишнянська селищна рада Миргородського району Полтавської області продає право оренди на земельну ділянку водного фонду, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом, аж на 25 років. Площа – 8,8 га. Розташована за межами с. Сохацьке.

Більше пропозицій із оренди ділянок зі ставками та озерами шукайте на майданчику Української універсальної біржі. У разі потреби менеджери маркетплейса допоможуть підібрати цікаві варіанти та супроводять у підготовці до торгів.



Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: