НОВИНИ

Водні шляхи України інтегрують в єдину систему з європейськими

07.10.2020 14:02
richkovi-perevezenya-9903

Україна розраховує на входження внутрішніх водних шляхів країни в єдину європейську транспортну систему, заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в ході робочої зустрічі з генеральним директором Директорату з питань мобільності і транспорту Європейської Комісії Хенриком Хололеем, яка відбулася 6 жовтня в Брюсселі. Про це пишеповідомляє пресслужба Мінінфраструктури, пише agronews.ua.

Як наголошується в повідомленні, одним із обговорюваних у ході зустрічі питань була реалізація проєктів в рамках індикативної інвестиційного плану TEN-T.

«Україна поступово поєднується з транспортно-логістичними коридорами ЄС і стає важливим транзитом в повідомленні між Європою і Азією. І ми надалі готові розвивати цей напрям. Україна прагне до реалізації всіх проєктів, передбачених планом TEN-T. А це 4800 км доріг і залізниць, 6 сучасних портів і 11 логістичних центрів в Україні», — сказав Криклій.

Також, за його словами, Україна орієнтована на відкриття та підвищення ефективності українських внутрішніх водних шляхів.
«Розширення мережі TEN-T до річок сусідніх країн має для нас одне з першочергових значень. Тому ми дуже чекаємо, що внутрішні водні шляхи України будуть включені в регіональну мережу TEN-T разом з українською частиною Дунаю. Ми, зі свого боку, робимо все можливе для цього», — підкреслив міністр.+

Крім того, додав Криклій, Україна очікує позиції Єврокомісії щодо правових механізмів запобігання обмежень судноплавства і безперервної експлуатації для українських судів на Дунаї після 18 січня 2022 р.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: