НОВИНИ

Влада Криму виставить на примусові торги земельні ділянки українців

08.12.2021 12:34
wvvqk5axcp3bb65s2hvajycqpab7s4jy

Російська влада анексованого Криму має намір виставити на примусовий продаж земельні ділянки «іноземців», заявила голова Держкомреєстру Інна Смаль. Про це пише повідомляє ua.krymr.com, пише agronews.ua.

Підконтрольна Кремлю влада півострова вважає «іноземцями» всіх, хто не живе на території сусідньої Росії та анексованих нею Криму і Севастополя, зокрема жителів материкової України.

«Якщо навесні 2020 року у власності іноземців було приблизно 11,5 тисячі ділянок у прикордонних територіях Криму, то до липня 2021 року їх налічувалося близько 7,3 тисяч», — повідомила Смаль.

Вона уточнила, що зараз таких ділянок приблизно 6,6 тисячі.«24 березня 2020 року президент Росії Володимир Путін підписав указ, що розширює заборону на володіння землею іноземцями на територію анексованого півострова.

До списку увійшли більшість прибережних районів Криму, включаючи курортні міста — Керч, Ялту, Євпаторію та Севастополь, що вважається за російськими законами окремим суб’єктом Федерації. Заборона не поширилася лише на три райони Криму, що не межують із материковою частиною України та не мають виходу до Чорного моря», — зазначають у повідомленні.

Читайте також: в Україні розробляють новий бренд для ефективного виходу малих та середніх підприємств на міжнародний ринокЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: