НОВИНИ

Вітчизняні сировари намагаються збільшувати ціни на свою продукцію

03.10.2019 11:15
cyr34

Триваюче подорожчання сировини призводить до того, що сировари намагаються і далі збільшувати ціни на свою продукцію. Про це повідомляє ІНФАГРО.

У вересні продажі сирів трохи зросли, але навряд чи настільки, щоб регулярно збільшувати ціни, забуваючи про помітне зростання імпорту дешевого європейського сиру.

На жовтень деякі великі виробники планують збільшити крупнооптові ціни на традиційні сорти сиру на чергові 3% до рівня близько 170 грн/кг (від дистриб’ютора). Навіть дрібні оператори намагаються продавати свої сири не дешевше 150 грн/кг.

Це небезпечна тактика, якщо врахувати, що собівартість придбання європейського сиру (Гауда / Едам) становить 110 грн/кг (вже на місці) … При такому підході вітчизняні сировари однозначно будуть поступово віддавати значну частку ринку імпортерам.

Проте, до недавнього часу випуск сиру в Україні зростав. Минулого місяця сичужних сирів (разом з сирними продуктами) зварили 11,9 тис. т, на 6% більше в порівнянні з попереднім місяцем. Правда, із загального обсягу близько 5,5 тис. т – це сирні продукти.

Найближчим часом виробництво сиру буде скорочуватися, дуже вже помітно виросли склади непроданого сиру.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: