НОВИНИ

VITAGRO PARTNER – розширює лінійку засобів захисту рослин ТМ BAYTON.

18.02.2019 09:52

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® – двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого, МВЦ, на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління, посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON — розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER, та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Сучек Микола Миколайович.

КЛІНЕР® (Прометрин ) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (Бентазон + ацифлуорфен) — Двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (Лямбда-цигалотрин) Інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової систем шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН® – (Металаксил +цимоксаніл) Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдью, , несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER– сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід.  Разом з нашими партнерами ми покращуємо стандарти агрономії та впроваджуємо нові системи захисту.

Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Насіневий завод з сучасним обладнанням “Cimbria” виробляє насіння під ТМ «Semelita».

В портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин – ТМ «Bayton», мікродобрива «Energeen», інокулянти «Legume Technology»

Команда Vitagro  Partner щоденно працює над вдосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: