НОВИНИ

Vitago Partner посилює  агрономічний десант

29.03.2019 13:53

28 березня 2019 року агрономи компанії Vitagro Partner отримали нові комфортні в експлуатації автомобілі.

У планах компанії закупівля ще однієї партії автомобілів та забезпечення  менеджерів і агрономів комфортним  транспортом для оперативного вирішення проблем клієнта.

«Ми розуміємо, що для господарств,  особливо під  час посівної,  вирішальним  фактором є час. Оперативність дій та злагоджена робота  неможлива без якісного транспортного забезпечення. Тому компанія створює  всі умови для комфортної роботи наших працівників, підвищуючи тим самим стандарти обслуговування  клієнтів.  Ми знаємо ціну кожній хвилині, тому допомагаємо нашим клієнтам максимально заощаджувати час», – прокоментував директор компанії Vitagro  Partner Роман  Рибак.

З кожним роком компанія Vitagro  Partner   нарощує оберти  та розширює  клієнтську базу, підвищуючи  стандарти українського агробізнесу. Спеціалісти компанії щодня працюють над тим, щоб життя аграріїв було простішим, насичене подіями, новими знаннями і досвідом.

Нагадаємо, нещодавно компанія Vitagro Partner презентувала програму підтримки аграріїв «Програму спільного вирощування». В рамках програми компанія надає під ключ усі необхідні фермеру ресурси  для вирощування врожаю: насіння, засоби захисту ,мікроелементи, а також  повний агрономічний супровід. Розрахунок відбувається сумісно вирощеним врожаєм.

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: