НОВИНИ

Відомо, чому українські фермери знижують ціни на цибулю

09.02.2020 08:01
4f77c33-tsybulia755

На даний момент ціни на цибулю в Україні в середньому в 1,6 рази нижче, ніж у першій половині лютого 2019 року. Після підвищення цін на цибулю в українських господарствах, яка спостерігалася минулого тижня, попит на дану продукцію з боку експортерів знизився, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Експерти проекту зазначають, що ослаблення торгової активності з боку експортних компаній не могло не позначитися й на цінах в Україні. З початку тижня виробники почали знижувати відпускні ціни на цибулю, і на сьогоднішній день багато хто з них пропонують цибулю високої якості не дорожче 5-6 грн/кг ($0,20-0,24/кг), що в середньому на 7% дешевше, ніж тижнем раніше.

При цьому попит з боку місцевих оптових компаній і роздрібних мереж залишався досить високим, що дозволило продавцям уникнути більш істотного зниження в сегменті ріпчастої цибулі.

Необхідно додати, що на даний момент ціни на цибулю в Україні в середньому в 1,6 рази нижче, ніж у першій половині лютого 2019 року. Також, варто відзначити, що великі гравці ринку в цих умовах зайняли вичікувальну позицію, намагаючись притримувати продукцію високої якості для реалізації в більш пізній період.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: