НОВИНИ

Відоме підприємство з вивозу сміття завдало збитків на 13 млн грн

16.12.2021 16:34
1498203273_smita

На Одещині виявили порушення законодавства з боку підприємства, яке вивозило сміття до звалища “Дальницькі кар’єри”. На фірму поскаржилися мешканці села Нова Долина. Про це повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу, пише agronews.ua.

Під час позапланової перевірки екологи підрахували, що ТОВ “Союз” нашкодило навколишньому середовищу на 13,6 млн грн. Фірма порушувала закони у сфері охорони атмосферного повітря, використання та охорони водних ресурсів і земель, поводження з відходами. Також підприємство не оцінювало власний вплив на довкілля.

Звалище під Одесою нашкодило екології більше ніж на 13 млн грн

Підприємство “Союз”

Посадовців ТОВ “Союз” притягнули до адміністративної відповідальності, а підприємству запропонували добровільно сплати завдані збитки. Екологи також звернулися до Одеського окружного адміністративного суду з заявою про необхідність припинення роботи підприємства “Союз”, поки воно не усуне всі порушення.

Читайте також: Близько 63% українців вважають реформу децентралізації потрібною.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: