НОВИНИ

Відома українська компанія увійшла до топу роботодавців України

23.02.2023 17:21
photo2023-02-2112-11-16-139216

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023. Про це повідомила пресслужба МХП, пише agronews.ua.

Відзначається, що журі рейтингу, до якого входять експерти HR-галузі, високо оцінили зусилля команди МХП у наданні молоді можливостей для навчання, розвитку, працевлаштування та кар’єрного зростання.

«МХП, як великий роботодавець, зацікавлений у стратегічному розвитку кадрового потенціалу і на локальному і на національному рівнях. Компанія щороку інвестує ресурси у навчання молодих спеціалістів. Одним з напрямів діяльності в цьому контексті є програма МХП з дуального навчання, яка поєднує теоретичне навчання студентів у закладах освіти із навчанням на робочих місцях‎»‎, — зауважили в компанії.

Повідомляється, що підприємства компанії в різних регіонах України систематично взаємодіють з навчальними закладами з метою пошуку та реалізації найефективніших форматів співпраці. Станом на початок 2023 року МХП співпрацює з 19 навчальними закладами, зокрема у Київський, Вінницький, Черкаський, Дніпропетровський та інших областях. 

«До програм дуальної форми здобуття освіти МХП долучаються сотні студентів, які беруть участь у десятках активностях, зокрема, онлайн та офлайн зустрічей, воркшопів, семінарів, виробничих екскурсій. Таким чином молоді фахівці отримують можливість здобувати необхідні практичні навички під час навчання за низкою спеціальностей, наприклад: харчових технологій, ветеринарної медицини, технології виробництва та переробки продукції тваринництва, галузеве машинобудування та інші»‎, — говорять в МХП.

За підсумками проходження програми учасники отримують можливість працевлаштування на підприємства, які є частиною однієї з найбільших і найсучасніших компаній країни.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: