НОВИНИ

Відома марка соків вводить в оману споживачів

25.10.2019 11:24
polza-i-vred-svezhevizhatih-sokov-752x440

Одеське обласне відділення Антимонопольного комітету встановило, що холдинг СП “Вітмарк-Україна” ТОВ, який займається виробництвом і продажем соків, нектарів, напоїв і дитячого харчування, вводить в оману покупців. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Під час дослідження ринку продажів соків та сокових продуктів на території Одеської області, інспектори виявили ознаки порушення законодавства компанією СП “Вітмарк-Україна” ТОВ. На упаковках соків та нектарів компанії з назвами “Вишневий нектар”, “Персиковий сік”, “Сливовий сік”, “Айвовий сік”, та “Грушевий сік” під торговою маркою “Наш сік”, виробником якої є СП “Вітмарк-Україна” ТОВ, зображені відповідні плоди.

На думку антимонопольного комітету, торгова марка “Наш сік” вводить в оману споживачів, оскільки покупці можуть подумати, що у соках та нектарах містяться виключно плоди (вишні, персику, сливи, айви, груші), зображені на упаковці, але окрім них у складі продукції ще присутні яблучне пюре або концентрований сік чорноплідної горобини. Внаслідок цього споживач отримає продукцію зовсім з іншими поживними або смаковими властивостями, ніж заявлено на упаковці.

Тому дії СП “Вітмарк-Україна” ТОВ порушують законодавство про захист від недобросовісної конкуренції, поширюючи інформацію, що вводить в оману, вважають антимонопольники. Компанії надали рекомендації щодо змін до зовнішнього оформлення упаковок.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: