НОВИНИ

Відкриття ринку землі вплине на виноградарство і садівництво в Україні

13.08.2020 10:34
103

Відкриття ринку землі з липня 2021 року дозволить розвивати садівництво, виноградарство і хмелярство. Наразі виноградарство в Україні перебуває у частковому застої, а садівництво навпаки активно розвивається. Про це заявив під час відкриття виставки «Agro-2020» міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. Про це повідомляє УНН, пише agronews.ua.

«Програма «Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства». Тут у нас є хороші і змішані результати. Є хороші результати по садівництву, розвиток цього сегменту в Україні останні 4-5 років був дуже активний», – сказав Петрашко.

За його словами, така програма надає компенсацію на придбання садівного матеріалу, будівництво, реконструкцію холодильників та цехів, а також придбання техніки та обладнання.

“Ми вважаємо, що з відкриттям ринку землі 100 гектарів в одні руки з липня наступного року — такі ніші, як виноградарство, садівництво і хмелярство набудуть додаткового імпульсу і стимулу”, – додав Петрашко.

А щодо виноградарства він додав, що останні півтора року в Україні воно перебуває в частковому застої.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: