НОВИНИ

Відкриття ринку землі може збільшити кількість рейдерський захоплень в Україні

10.01.2021 11:06
754754745777

Земля в нашій країні стане товаром з 1 липня 2021 року – земельна реформа урядом не переглядатиметься. Але з цього часу активізуються рейдерські спроби заволодіння земельними ділянками українців. Про це розповів вітчизняний політолог Денис Гаєвський. Повідомляє fbc.ua, пише agronews.ua.

За словами політолога, він відкрито побоюється хвилі рейдерства, яка прокотиться Україною одразу ж після того, як в країні дозволять купувати й продавати земельні ділянки сільгосппризначення.

На думку Гаєвського, рівень рейдерських атак на земельну власність українців не буде настільки масштабним, якими були захоплення промислових підприємств у 2014-2015 роках. Але експерт впевнений, що спроби заволодіння чужими земельними ділянками відбуватимуться.

«В цілому це вкладається в тренд підвищення рівня криміналізації свідомості та українського суспільства, і в цілому – у зростання злочинності, яку ми бачимо за останні 6 років. Ринок землі тут, на жаль, внесе свою лепту, як мені бачиться», – зазначив Денис Гаєвський.

Нагадаємо, в Україні 70% фермерів вважають себе незахищеними від рейдерських атак.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: