НОВИНИ

Від українських виробників вина вимагають прибрати грузинську символіку

02.01.2020 17:33
958956

Антимонопольний комітет України  (АМКУ) вимагає трьох виробників вина припинити  введення в оману споживачів шляхом поширення недостовірної інформації про походження та властивостей товарів і послуг. Про це йдеться у повідомленні АМКУ.

«Деякі українські винороби почали позначати свою продукцію способом, який вказує на походження вина нібито з Грузії», — йдеться у повідомленні регулятора.

Зокрема, так вчинили АТ «Коблево» з Миколаївщини, СП «Аквавинтекс» і ПрАТ «Одесавинпром» з Одеської області.

«Компанії оформляють пляшки етикетками з елементами грузинського прапора, написами літерами грузинського алфавіту, зображенням карти Республіки Грузія, чоловіки в грузинському національному костюмі тощо. Назви напоїв також недвозначно пов’язують їх з Кавказом. Нарешті, саме ці елементи оформлення є домінуючими, в той час як інформація про українського виробника напою — маленькими літерами», — йдеться в повідомленні.

АМКУ рекомендував виноробам «вжити заходів щодо недопущення поширення на етикетках і контретикетках вина позначень, які можуть свідчити і бути сприйнятими як інформація про походження цього напою».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: