НОВИНИ

Від Доброславської громади з любов’ю. Громада Одеської області допомагає Херсонщині

30.11.2022 14:38
Screenshot_15

Доброславська громада Одеської області доправила до Музиківської громади Херсонщини допомогу. Це яскравий приклад того як наші громади простягають руку допомоги одна одній, самостійно розуміючи і відчуваючи потреби інших.

«Ми пишаємося нашими громадами, які самі проявляють ініціативу і самі бажають надати допомогу іншій громаді. Для нас це означає, що громади серцем відчувають мету проекту «Згуртовані громади». Ми у Всеукраїнській асоціації громад добре розуміємо потреби людей і надаємо всебічну підтримку для доставки вантажу. Це не лише логістика, а і комунікація, і співпраця з місцевими органами влади. Завдяки такій синергії громад, ми досягаємо найкращого результату у найкоротші терміни – а це те, що відчувають на собі люди, яким ми допомагаємо», – наголошує виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник.  

У Музиківській громаді, яка отримала допомогу від Одещини, досі немає ні електрики, ні зв’язку, а мешканці потребують всього необхідного. До Херсонщини доставили продукти харчування, в тому числі картоплю, крупи, олію, цукор, засоби гігієни, пральні порошки, шампуні, дитячі підгузки тощо.

«Сьогодні мешканцям громади дуже важко – у них немає світла, води, зв’язку, є потреба в продуктах харчування, засобах гігієни, ліках, павербанках, ліхтарях і свічках та ще багато в чому. Завдяки мешканцям нашої громади і друзям ми змогли зібрати понад 3 тонни необхідного вантажу і приїхали до музиківців», – розповідає Людмила Прокопечко, голова Доброславської громади Одеської області, яка особисто приїхала на Херсонщину. Всеукраїнска асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) реалізує проект “Згуртовані громади” саме з метою підтримки та допомоги громадам, їх жителям та внутрішньо переміщеним особам для підтримки функціонування систем життєзабезпечення в умовах війни через своєчасну логістику.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: