НОВИНИ

Вертикальне землеробство поширюються у всьому світі

03.01.2020 15:08
vert_zeml

Світовий ринок вертикального сільського господарства був оцінений в 1922,1 млн. дол. в 2018 році і, згідно з прогнозами, в періоді (2019-2024 рр) складе CAGR 8,4%. Про це пише AgroPages.

Вертикальне землеробство — це практика вирощування продуктів у вертикально покладених шарах. На практиці можна використовувати ґрунтові, гідропонні або аеропонні методи вирощування. Вертикальні ферми намагаються виробляти їжу в складних умовах, наприклад, там, де орні землі рідкісні або недоступні.

Цей метод допомагає в гірський місцевості, пустелях і містах вирощувати різні види фруктів і овочів з використанням конструкцій, схожих на хмарочоси. Вертикальне землеробство, зазвичай, використовує суміш природного та штучного освітлення. Оскільки вертикальне землеробство використовує мало місця, воно є популярним і кращим методом для дахових та інших міських форм сільського господарства. У цьому звіті аналізується ринок вертикального фермерства з точки зору доходів, які одержують компанії, що займаються системами вертикального фермерства.

Прогнозується, що у Північній Америці цей ринок зростатиме найшвидше і CAGR складе 10,3%. Цей регіон також є найбільшим ринком з виручкою 959,1 млн. дол. Північна Америка і Європа разом займають більше 60% ринку.

Інвестори в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і в Південній Америці все ще вивчають можливості інвестицій у вертикальні фермерські системи і розширюють знання про методи вертикального фермерства та їх переваги в цих областях. На їх інтерес впливає занепокоєння з приводу безпеки харчових продуктів та росту населення. Популярність вертикальних систем землеробства, як очікується, збільшиться в цих регіонах протягом прогнозованого періоду.

Очікується, що зростання стурбованості з приводу продовольчої безпеки і харчування відкриє ряд нових можливостей для процвітання галузі. Сполучені Штати вкладуть значну частку в сприяння екосистемі для майбутніх продуктів харчування. З огляду на те, як все більше споживчих ідей буде розвиватися в напрямку «свіже від ферми до столу», очікується, що в країні збільшиться доступ до свіжозібраних овочів через роздрібні магазини (які також сприяють прийняттю цієї концепції).


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: