НОВИНИ

Великий виробник яблук почав випускати смузі

20.11.2023 17:05
simeyna-vinorobnya-z-mikolajivshchini-zapuskaye-virobnictvo-novogo-vidu-vina

Сімейна виноробня «Ольвія Нуво» планує виготовити новий вид вина «Ркацителі» та відновлює екскурсії та дегустації. Про це AgroPortal розповів власник виноробні Павло Магаляс.

«Ми співпрацюємо з крафтовими крамницями у різних містах України. Наші вина всі сухі, можна придбати в Instagram. Серед білих вин можна виділити «Йоханітер», «Мускат. Цитрон», «Мальвазія». Червоне — «Аліберне» і рожеве — «Розе». І цього сезону буде новинка — «Ркацителі», — зазначає Павло Магаляс.

За його словами, у регіоні є всі перспективи для розвитку виноробства, але виготовляти вино непросто, потрібно мати знання, бажання та фінансові вкладення. Крім того, погодні умови відіграють дуже важливу роль. Заморозки, дощі, град — все може бути, тож за виноградником слід уважно доглядати. 

«Великих проблем немає. Для розвитку галузі потрібні дерегуляція та популяризація бренду «українське вино» не лише підприємцями, а й чиновниками. Зараз дуже відчувається, як українці підтримують наше виробництво, потроху починають розбиратися та цікавитися, що таке крафтові українські вина та з чим їх куштують», — розповідає власник виноробні.


Перегляди: 84
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: