НОВИНИ

Веб-сервіс Soft.Farm пропонує рішення для роботи з електронними картами висіву

30.07.2020 17:02
https://agronews.ua/

Контроль якості посіву, виявлення проблемних зон, прогнозування врожайності, планування витрат добрив, економія посівного матеріалу – таку користь для сучасного аграрія може принести електронна карта висіву, яку можна отримати, оснащуючи посівне обладнання сучасними системами контролю висіву від різних виробників. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Веб-сервіс Soft.Farm пропонує рішення для роботи з електронними картами висіву , отриманими від систем контролю посівного обладнання «Garant». Ці системи виробляє, встановлює і обслуговує наш партнер компанія «Інтріс Трейд». Надалі Soft.Farm планує підключення систем контролю висіву інших виробників.

Soft.Farm надає можливість візуалізувати всі дані про хід робіт, зібрані системою контролю висіву. Це GPS-трек гонів, розворотів і зупинок посівної техніки, швидкість руху, кількість двійників і пропусків, якість посіву і розташування насіння в кожній точці треку. Інформація зберігається як по кожній окремій секції сівалки, так і по роботі техніки в цілому.

Контроль висіву - карта посіву

На підставі цих даних Soft.Farm створює докладну карту висіву по полю, яка буде доступна для роботи в будь-який час, в будь-якому місці і може бути використана протягом усього життєвого циклу посіву.

Контроль висіву - двійники, пропуски

Чим же корисна така карта?

Перш за все, це загальна оцінка майбутнього врожаю. Карта висіву дає уявлення, як і з якою якістю була засіяна кожна ділянка поля. На ній легко можна побачити проблемні зони – двійники, пропуски, нерівномірність руху, неправильна щільність майбутніх сходів. Розуміючи ці проблеми, аграрій може запланувати заходи для підтримки майбутнього врожаю – терміни і обсяги внесення добрив, зрошення та навіть повторний засів пропущених ділянок.

Контроль висіву - якість посіву

Карти висіву можна використовувати значно ефективніше, якщо об’єднати їх з іншою інформацією про поле, такою, наприклад, як карта рельєфуагрофізичні та агрохімічні картограмизнімки NDVI для аналізу рівня і якості вегетації поля, які також доступні в веб-сервісі Soft.Farm.

Порівняння карти врожайності з картою висіву дозволить визначити, як відрізняється врожайність в межах одного поля, аналізувати причини її коливання і впливу на неї якості посіву, а також врахувати помилки поточного сезону і вжити заходів, щоб уникнути їх у майбутньому.

Використання засобів аналізу карт висіву може стати одним із чинників збільшення продуктивності, а значить і прибутковості Вашого господарства, що є головною метою сервісу Soft.Farm.

Нагадаємо, GPS-моніторинг від Soft.Farm дає можливість підключення до даних John Deere.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: