НОВИНИ

Веб-сервіс Soft.Farm надає відомості із системи моніторингу транспорту Fort Monitor

10.12.2020 17:02
c7298a00-a491-4d40-92e4-bc35d627169d-623x370

На сьогодні під час підключення GPS-сервісів агропідприємства віддають перевагу комплексному обслуговуванню, яке крім контролю за пересуванням техніки, витратою палива, роботою причіпних механізмів включає в себе формування баз даних за обробленими гектарами, розподілом пального на переїзди та роботи, надає інформацію про виконання робіт у розрізі агрооперацій, полів, техніки, механізаторів і дає змогу впроваджувати точне землеробство. Про це повідомила пресслужба Soft.Farm, пише agronews.ua.

gps2

Сучасний GPS-моніторинг сільськогосподарської техніки визначається високою точністю позиціонування, модульністю в нарощуванні функціонала та можливістю використання в єдиній системі всіх інструментів, які допомагають налагодити диспетчерську службу та запобігти нецільовому використанню машин. Розвиток новітніх технологій дає змогу підключитися до даних із будь-якої системи.

Якщо Ви користуєтеся GPS-моніторингом Wialon Hosting, Wialon local, Wialon Pro, SKT Globus, Контроль Плюс, DozoR, Інагро або John Deere, Soft.Farm швидко інтегрується та надає доступ до інформації. Крім того, ми постійно відкриваємо нові функції для своїх клієнтів і тепер, поряд із даними від перелічених GPS-інтеграторів, з’явилася можливість отримувати відомості із системи моніторингу транспорту Fort Monitor, яка представляє собою програмно-апаратний комплекс на базі супутникових технологій ГЛОНАСС і GPS, призначений для контролю за пересуванням транспортних засобів.

gps4

З появою клієнтів, які використовують Fort Monitor, Soft.Farm підключився через відкритий API до діючого GPS-моніторингу цієї програмної платформи. Користувачам системи не потрібні ретранслятори даних, установка додаткового програмного забезпечення або нового обладнання. З’єднання відбувається через введення логіна та пароля GPS-інтегратора в сервісі Soft.Farm і відразу відкриває всі можливості моніторингу.

gps3

У результаті підключення сервісів GPS підвищується ефективність і дисциплінованість роботи всього напряму. Крім функції моніторингу техніки онлайн ведеться облік виконаних польових робіт, відбувається підрахунок гектарів, складаються мапи обробленої площі, контролюється максимальна швидкість проведення технологічних операцій, а також відслідковуються всі порушення в дотриманні технологічних нормативів.

Нагадаємо, веб-сервіс Soft.Farm пропонує функцію «Розрахунок із пайовиками».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: