НОВИНИ

Вчені створили яйця, які підвищують розумову та фізичну працездатність

20.02.2022 17:04
article87479

Каліфорнійський виробник інтелектуальних продуктів харчування Fiction Foods виводить клітинне сільське господарство на новий рівень, створивши нове альтернативне яйце з тваринним білком без тварин. Про це повідомляє newfood.media, пише agronews.ua.

Компанію заснував піонер рослинної їжі Брендан Бразер з метою створити найбільш екологічний спосіб виробництва білка, максимально насиченого поживними речовинами.

Основним критерієм для вибору інгредієнтів Fiction Foods називають співвідношення поживних речовин і ресурсів. Саме тому за основу для нового флагманського рідкого яйця Performance Scramble обрали евглену.

«Єдиним необхідним живильним середовищем для евглени є вуглевод, який можна взяти з горохового крохмалю — побічного продукту виробництва горохового білка», — пояснюють розробники.

Евглена перетворює невикористаний побічний продукт на білок тваринної якості з майже нульовою екологічною вартістю.

«Performance Scramble — це не підроблене яйце, а абсолютно новий продукт, що містить тваринний високоякісний білок, але без тварин. Створений з організму клітини евглени, що належить до класу найпростіших», — заявив Брендан Бразер.

Яйце наступного покоління містить на 15% більше тваринного білка, ніж куряче, омега-3 — ніж лосось, цинку — ніж устриці, пробіотиків — ніж йогурт та більше антиоксидантів, ніж чорниця.

Performance Scramble може замінити курячі яйця у будь-якій сфері застосування. Комерційний запуск запланований на третій квартал 2022 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: