НОВИНИ

Вчені створили робота садівника

20.07.2022 19:22
willow-x_965x0

Бельгійський стартап Eeve розробляє акумуляторно-електричну котеджну садівницю Willow X допоможе давати лад саду. Зараз по всій Європі існує понад 1700 екземплярів. Про це повідомляє greenpost.ua, пише agronews.ua.

На відміну від багатьох роботів-косарів, представлених сьогодні на ринку, творіння Eeve не використовують дроти по периметру чи відстеження GPS, а покладаються на системи відеокамер, картографування та виявлення перешкод. Остання версія Willow налаштовується та контролюється за допомогою супутньої мобільної програми. Робот і додаток Willow уже готові до запуску, продукція на увесь 2022 рік вже передзамовлена, і зараз приймаються замовлення на наступну партію. Вартість одного робота в якій стартує від 2990 євро (приблизно 90000 грн), і очікується, що він буде відправлений у січні 2023 року.

Але незабаром з’явиться наступна розробка — Willow X, яка матиме два чіпкі колеса спереду та стабілізуюче колесо ззаду, а також пару висувних багатофункціональних рук-маніпуляторів. Попереду ще багато роботи, але команда дизайнерів має «в кишені» частково функціональний прототип і відкрила книги попередніх замовлень.

На що буде здатний Willow X після завершення етапів розробки та створення прототипів?

Читайте також: Викрито масштабну корупційну схему у Держпродспоживслужбі.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: