АГРОФОТО

Вчені створили грушу у формі Будди

13.12.2021 10:28
44_16x9

Сучасні технології дійшли до того, що ми можемо виробляти груші, які виглядають точнісінько, як огрядні маленькі будди, зі складеними руками, пухкими животиками та медитативними посмішками. Про це повідомляє nationalgeographic, пише agronews.ua.

Секрет полягає в пластиковій формі, виготовленої китайською компанією Fruit Mold Company, виробничою групою, яка також продає матеріали для виготовлення кавунів у формі серця, огірків у формі зірки, яблук з гномськими обличчями тощо.

Сьогодні споживачі, які звикли до одноманітності та овочевої ситності, не люблять, коли їхня продукція виглядає дивно. Ми схильні викидати роздвоєну моркву, грудкувату картоплю, буряк, схожий на сіамські близнюки, занадто маленькі яблука.

Результатом такої стандартизації роздрібної торгівлі по обидва боки Атлантики є масові харчові відходи. Різні дослідження показують, що до 40% фруктів і овочів ніколи не потрапляють на столи споживачів, тому що вони просто не естетичні.

Читайте також: Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: