НОВИНИ

Вчені створили добриво з перероблених батарейок

14.02.2022 18:05
mineralnye-udobreniya-18044

ZM-Grow-це перше листкове добриво на основі цинку і марганцю, виготовлене з використаних лужних батарейок. Про це повідомляє news.agropages, пише agronews.ua.

Зареєстроване і схвалене для використання у Великобританії як для традиційних, так і для органічних систем землеробства, ZM-Grow поширюється фахівцями з рослинництва Hutchinsons як частина зростаючого асортименту низьковуглецевих харчових продуктів компанії.

«Це дійсно цікавий продукт, і фінські виробники Tracegrow, що займаються екологічно чистими технологіями, позиціонують його як добриво для економіки замкнутого циклу», — говорить Тім Керр, менеджер з добрив Hutchinsons. 

Простіше кажучи, Tracegrow розробила інноваційну технологію для вилучення, очищення та повторного використання цинку та марганцю з лужних батарей, з яких до 80% мікроелементів, можна використовувати повторно.

«ZM-Grow відповідає всім вимогам сталого розвитку, пропонує зменшений вуглецевий слід, а також забезпечує високоякісне, ефективне листкове добриво з мікроелементами, яке задовольняє дійсні потреби британських землеробів», — говорить він. — ZM-Grow-це концентрат на основі сульфатів, що містить 60 г/л Zn, 67 г/л Mn і 75 г/л S. Ми знаємо, що баланс мікронутрієнтів може допомогти підвищити ефективність азоту, і ZM Grow може допомогти в цьому, в той час, коли ціни на азот знаходяться на рекордно високому рівні». 

Компанія Hutchinsons тестувала і поширювала продукт протягом останніх двох сезонів, і відгуки виробників були дуже позитивними. 

«Рекомендована норма — 2-3 літри на 200-400 літрів води. У наших випробуваннях ми виявили, що він хімічно стабільний, і у нас не було проблем зі змішуванням. Він плавно проходить через фільтри і розпилювальні форсунки і не засмічує їх», — зазначено у повідомленні.

Читайте також: Українські птахівники згортають виробництво.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: