НОВИНИ

Вчені представили три нові сорти ожини

15.12.2021 07:32
Twilight, a new thornless semi-erect blackberry variety released by ARS, melds the best of eastern and western blackberry genetics. Chad Finn (D4505-1)

Служба сільськогосподарських досліджень Міністерства сільського господарства США нещодавно випустила три нові сорти ожини. Про це повідомляє agnetwest.com, пише agronews.ua.

Найкраща генетика східної та західної ожини була об’єднана для отримання сортів Eclipse, Galaxy та Twilight. Першим сортом, який остаточно обрали, був Eclipse.

Eclipse успадкував частину своєї продуктивності, сили та смакових властивостей від своїх батьків Triple Crown, але дозріває раніше і може заповнити порожнечу під час сезону збору врожаю на ринку. Сорт Galaxy також походить від Triple Crown, але родить на кілька днів раніше, ніж Eclipse. Ягоди Galaxy також трохи більше, ніж Eclipse. Twilight дозріває останнім із трьох сортів і має вищу врожайність, ніж Eclipse.

Читайте також: Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: