ВАЖЛИВО

Вчені представили супер врожайний сорт малини

29.03.2023 10:19
close_up_red_fruit-1200x900

EarlyBell™ («N1237.057») — це остання версія від Pacific Berries, спільної програми селекції між Plant & Food Research у Новій Зеландії та Northwest Plant Company у Вашингтоні, США. Про це повідомляє agronews.ua.

Сорт має хорошу зимостійкість, плоди дозрівають на початку сезону і добре піддаються машинному збиранню. Ягоди мають помірний ступінь Брикса, подібний до промислового стандарту Мікера, тверді та середнього розміру, з хорошими властивостями IQF (індивідуальна швидка заморозка).

Ліза Джонс, селекціонер Pacific Berries, каже, що новий сорт відповідає потребам як виробників малини, так і переробників.

«Наша селекційна програма зосереджена на характеристиках, необхідних виробникам, таких як висока врожайність і стійкість до хвороб, а також на характеристиках, необхідних для переробки, таких як здатність до швидкого заморожування та хороший смак. EarlyBell™ спеціально призначений для виробників, які хочуть продовжити період збору врожаю, досягнувши зрілості плодів приблизно на 1-3 тижні раніше, ніж багато популярних стандартних сортів. Це чудовий, твердий плід із сильним терпким смаком, який задовольнить потреби переробників малини».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: