ГОЛОВНЕ

Вчені представили новий сорт перцю

14.11.2023 12:06
01001gme-0ea8_1280x720

Компанія з виробництва насіння Enza Zaden нещодавно представила виробникам новий сорт перцю для вирощування як у відкритому ґрунті, так і в нетхаусах. Цей сорт називається Triology, пише EastFruit, пише agronews.ua.

“Цей сорт пропонує більші, при цьому високоякісні кубічні плоди, що зберігають товарний вигляд протягом тривалого циклу збору врожаю”, – говорить Йохан Стассен (Johan Stassen), представник Enza Zaden.

За словами Йохана, це добре адаптований сорт і його можна використовувати протягом усього посівного сезону. Він добре плодоносить в умовах теплого клімату. Щільний листовий покрив рослини не тільки захищає від сонячних опіків, а й підвищує стійкість до розтріскування.

У компанії вважають, що яскраве забарвлення перцю, чи то зелене, чи то червоне, робить його ідеальним вибором для посадки протягом основного сезону.

“У поєднанні з сильною стійкістю до хвороб, включно з TSWV, PVY і Pc, це дуже надійний сорт. Це також легко вирощуваний сорт, який не потребує особливих виробничих потреб”, – зазначає фахівець.Перегляди: 1505
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: