НОВИНИ

Вартість користування зерновозами УЗ зросте вже у лютому

25.01.2022 08:00
zerno-perevoza-1-1-e1590062171877

Наступного тижня відбудуться аукціони щодо розподілу зерновозів філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» у період з 1 по 5 лютого, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов. Про це повідомляє railinsider.com.ua, пише agronews.ua.

За словами Валерія Ткачова, 24 січня УЗ розіграє на торгах маршрутні відправки з подачею 1—5 лютого. Наступного дня мають пройти аукціони щодо групових відправок у цей же період без розподілу за полігонами навантаження.

Що ж до початкової ставки на торгах, то маршрутні відправки вартуватимуть від 2000 грн/добу за 1 вагон, а ціна групових зросте до 2100 грн.

Як зауважив посадовець, це пов’язано з високим відсотком утилізації (використання) зерновозів Укрзалізниці — понад 80%.

«Надалі планується проводити кілька аукціонів на один і той же період щодо такого роду рухомого складу. Спочатку оголошуватимуться місячні маршрутні (з терміном подачі наступного місяця), потім — маршрутні з подачею вагонів за 7—9 діб, а насамкінець — групові з подачею за 7—9 діб», — розповів представник УЗ.

Читайте також: Чому глибоке рихлення краще за оранку для українських аграріївЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: