ВАЖЛИВО

Väderstad представив нове долото Marathon DeepLoosening

18.12.2019 13:15
topdown-797645

Компанія Väderstad представляє нове зносостійке ґрунтопоглиблювальне долото Marathon DeepLoosening для культиваторів TopDown та Opus, що здатне розпушувати ґрунт на глибину до 40 см.

«Ґрунтопоглиблювальне долото Marathon DeepLoosening дає змогу виконувати глибокий обробіток — до 40 см у новий економічно ефективний спосіб. Воно здатне розпушувати важкі та переущільнені шари ґрунту, що сприяє розвитку кореневої системи та допомагає вирішити проблему з надмірною перезволоженістю верхнього кореневмісного шару», — пояснює Mагнус Семюльсон, концепт-менеджер, Väderstad.

Цим долотом можуть бути обладнані культиватори TopDown або Opus, які встановлюють у комбінації з основними долотами. Для максимальної ефективності зносостійкі ґрунтопоглиблювальні долота Marathon DeepLoosening встановлюють на останній ряд розпушувальних лап культиватора.

«Оскільки культиватори TopDown та Opus оснащені різними змінними долотами та , ґрунтопоглиблювальне долото Marathon DeepLoosening можна поєднувати з кожним із доліт із асортименту, представленого компанією Väderstad, — коментує Магнус Семюльсон і додає: — Поєднання ґрунтопоглиблювального долота Marathon DeepLoosening із долотом для перемішування ґрунту забезпечує дренаж і відновлення капілярів вологи на глибину до 40 см, водночас відбувається повне перемішування ґрунту на глибину до 30 см. Разом із унікальним долотом BreakMix зносостійкі ґрунтопоглиблювальні долота Marathon DeepLoosening здатні перемішувати ґрунт лише в поверхневому ґрунтовому шарі, на глибині до 40 см.

Нове зносостійке ґрунтопоглиблювальне долото Marathon DeepLoosening виготовлене із міцного металу з елементами пластин зі зносостійкого сплаву. Це забезпечує надзвичайно тривалий термін їхньої експлуатації. Зносостійкі ґрунтопоглиблювальні долота Marathon DeepLoosening будуть представлені на Міжнародній виставці Agritechnica 2019 та доступні на ринку з початку 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: