НОВИНИ

Väderstad представляє нові верхні відвали долота MixIn 50/80 та 80/120 мм конічної форми

29.04.2021 16:29
VV19108

Провідна світова компанія у галузі виробництва техніки для обробітку ґрунту та сівби Väderstad представляє два нових верхніх відвали долота MixIn для культиваторів Swift, Cultus, Opus та TopDown. Нові відвали MixIn мають конічну форму з більш широким верхом і вужчим низом. Така конструкція надає кілька додаткових переваг під час роботи в полі. Про це повідомляє прес-служба Väderstad, пише agronews.ua.

Справжня інновація Väderstad – верхній відвал долота MixIn спрямовує потік ґрунту вперед, а не вгору, що змушує його двічі проходити через розпушувальні лапи, подвоюючи інтенсивність перемішування як на глибину, так і вздовж поля.

– Верхній відвал долота MixIn відкидає ґрунт вперед, забезпечуючи інтенсивний розподіл пожнивних решток по всій довжині. Також вирівнюються нерівні ділянки поля, такі як колії після коліс трактора, що зменшує потребу в додаткових проходах для вирівнювання та заощаджує фермеру як час, так і паливо, –  каже Магнус Самуельссон, розробник концепції у Väderstad.

Нова конічна форма MixIn забезпечує додаткові переваги для фермера. Ширша частина верхнього відвалу долота збільшує інтенсивність перемішування та покращує розподіл пожнивних решток вздовж поля.

– Маючи розміри 50 мм знизу та 80 мм зверху, або 80 мм знизу та 120 мм зверху, забезпечується покращене подрібнення грудок на важких ґрунтах. Новий верхній відвал долота MixIn – це ще один крок у нашому прагненні забезпечити найкращі умови для отримання бездоганних сходів, – говорить Магнус Самуельссон.

Нові MixIn 50/80 мм та 80/120 мм виготовлені з високоякісної шведської сталі на власному заводі оригінальних деталей Väderstad в місті Оверум, Швеція. Верхні відвали доліт доступні для культиваторів Swift, Cultus, Opus та TopDown з 2021 року.

Нагадаємо, в культиваторі NZ Aggressive 500-1000 від Väderstad продумано все до дрібниць


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: