НОВИНИ

Väderstad представляє новий лаповий культиватор Cultus HD

20.10.2022 13:57
220908-ja-cultus-hd-525-5-scaled

Компанія Väderstad, одна із світових лідерів у галузі виробництва ґрунтообробної та посівної техніки, з гордістю представляє новий лаповий культиватор Cultus HD, пише  agronews.ua.

З шириною захвату 4,25 та 5,25 м Cultus HD встановлює нові стандарти в сегменті навісних культиваторів, які спроектовані таким чином, щоб ніколи не йти на компроміс з точністю глибини обробітку та високою продуктивністю роботи в полі.

Причіпний лаповий культиватор Cultus HD доступний з шириною захвату 4,25 або 5,25 м. Він може працювати на глибину до 30 см і оснащений трьома осями лап, з відстанню між лапами 27 см.

– Серцем машини є нові надміцні лапи. З навантаженням на стійку до 680 кг Cultus HD зберігає задану глибину обробітку за різних польових умов, – говорить Вольфрам Хастольц, Продукт Менеджер з ґрунтообробної техніки Väderstad, і продовжує:

– Ключовим показником продуктивності лапи є її здатність завжди підтримувати високе притискне зусилля в ґрунт. Саме в цьому нова лапа Cultus HD є унікальною. При потраплянні на важку перешкоду лапа Cultus HD підіймається та повністю виходить з ґрунту, щоб обійти перешкоду. При повторному входженні лапи в ґрунт вона зберігає повну потужність, щоб швидко повернутися в робоче положення. Таким чином, Cultus HD здатний забезпечити надзвичайно точну глибину обробітку, що забезпечує відмінні результати обробітку ґрунту по всьому полі.  

Cultus HD створений з думкою про водія. Глибина встановлюється з кабіни, він оснащений гідравлічним блокуванням крил, а нова унікальна система регулювання вирівнювання Dynamic Control підвищує продуктивність.

– Система автоматичного регулювання вирівнювачів Dynamic Control гарантує, що вирівнювачі завжди працюють в оптимальному положенні. Це усуває необхідність водієві здійснювати реглювання вирівнювання у ручному режимі, – говорить Вольфрам Хастольц.  

Культиватор Cultus HD може оснащуватись повним спектром високоякісних лап і відвалів MixIn, розроблених, випробуваних і виготовлених на власному заводі запасних частин Väderstad Genuine Parts – Väderstad Components.

Новий навісний лаповий культиватор Väderstad Cultus HD 425-525 надійде в серійне виробництво восени 2023 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: