НОВИНИ

В ЄС відкрито першу референтну лабораторію з визначення бактерій та нематод

14.03.2019 19:00

Фламандський центр діагностики рослин, що входить до складу Дослідницького інституту сільського господарства, рибництва та продовольства (ILVO), нещодавно був акредитований як перша Європейська референтна лабораторія з визначення в рослинах бактерій та нематод, передає fruit-inform.com.

Завдання установи полягає в узгодженні методології для точного і швидкого виявлення хвороб і епідемій. Залучені співробітників для підготовки рекомендацій для лабораторій по здоров’ю рослин в ЄС.

Діагностичний центр ILVO аналізуватиме рослини і рослинні продукти, ґрунт і воду на наявність організмів, небезпечних для рослин.

«Починаючи з 2007 року ILVO є єдиною референтною лабораторією в Бельгії, яка визначає види нематод, комах і бактерій і спільно з Валлонський лабораторією CRA-W — гриби, віруси і фітоплазми. Центр співпрацює з національними лабораторіями інших країн. Разом з французьким ANSES, ILVO відповідає за нематод. Що стосується бактерій, група складається з ILVO, голландської NVVA, словенської NIB і італійської CREA», — йдеться в повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: