ВАЖЛИВО

В Україну завезли отруйну каву

23.07.2023 08:15
1689879754-3694

Кава з небезпечною речовиною потрапила до України з Австрії. Вона містить токсин, який викликає нудоту і судоми та може серйозно позначитися на здоров’ї. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі, пише agronews.ua.

У відомстві зазначили, що вони отримали сигнал про потрапляння на територію України під час імпорту меленої кави з небезпечним токсином.

До України потрапила небезпечна мелена кава, у якій виявили охратоксин А. Ця речовина є шкідливим мікротоксином, який після вживання може спричинити важкі наслідки.

Кава була завезена з Австрії на адресу ТОВ “ТД ГУРМАНДІЗ”, що у Києві. Виробник кави – Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія.

Повідомлення про те, що небезпечна кава потрапила на територію України, надійшло через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF).

Що таке охратоксин А

Охратоксин А – це речовина, яку продукують мікроскопічні плісняві гриби роду Аспергіл і роду Пеніциліум.

Такий токсин є небезпечним для здоров’я людини. Після потрапляння в організм людини він може викликати гостре отруєння, яке може дати ускладнення на нирки, і має накопичувальну дію. Симптомами такого отруєння є нудота, блювання, прискорене серцебиття, запаморочення і судоми.Перегляди: 27
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: