НОВИНИ

В Україну вперше в історії завезли чистопородних свиней

07.12.2021 14:32
news--61af0155811d6

Минулого тижня вперше в історії вітчизняного свинарства відбулася поставка чистопорідних тварин літаком з Великобританії для підприємств учасників Асоціації «Свинарі України». Постачальник — ТОВ «Генесус Україна». Про це повідомляє пресслужба АСУ, пише agronews.ua.

У повідомленні ідеться, що потреба поставки авіатранспортом спричинена ситуацією, що склалася відповідно до вітчизняного законодавства, коли транспортування свиней наземним транспортом є майже не можливим.

Оскільки більшість країн ЄС офіційно повідомили про африканську чуму свиней (АЧС), заборонено здійснювати транзит тварин такими територіями.

Аби 88 чистопорідних кнурів приземлилися в аеропорту «Бориспіль», цьому передувала значна підготовча робота, в тому числі тісна співпраця з компетентним органом та митною службою.

Незважаючи на високу вартість оренди літака — зобов’язання щодо поставки чистопорідних кнурів мали бути виконані. Ці витрати лягли на плечі канадської компанії Genesus та її українського партнера ТОВ «Генесус Україна». Свиногосподарства-партнери оплатили лише вартість тварин. Дякуючи підтримці Асоціації «Свинарі України», Держпродспоживслужби та митної служби, спрацювали дуже оперативно. Тварини вже на карантині на фермах призначення. Приємно відзначити, що перший прецедент завезення живих свиней в Україну авіатранспортом відбувся успішно,» — коментує директор ТОВ «Генесус Україна» Олена Сербин.

ТОВ «Генесус Україна» — займається поставками свиней з Великобританії та Канади. Так і має нуклеус в Україні на базі ТОВ «Аграрна компанія 2004».

Читайте також: Селекціонери вивели нову цікаву культуру методом щеплення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: