ВАЖЛИВО

В Україну йдуть перші снігопади

13.11.2023 07:36
sneg4-696x391-1

Цьогорічний жовтень став найтеплішим за весь період, відколи людство веде регулярні метеоспостереження. Та й листопад поки що радує українців незвичним теплом. Втім, незабаром характер погоди зміниться. В Україну йдуть снігопади і холоди. Про це повідомляє znaj.ua із посиланням на портал Ventusky, пише agronews.ua.

Снігопади зайдуть в Україну вже менш ніж за тиждень. З 16 листопада засніжить у Київській та Житомирській областях. Далі протягом дня снігопади накриють північ України, включно з Харківською областю.

За пару днів, до 18 листопада, сніг прийде у Львівську та Закарпатську області. А наступного дня, 19 листопада, снігопади накриють і Тернопільську та Волинську області. Таким чином, вже до 19 листопада сніг накриє всю північ та захід нашої країни.

При цьому на решті території України усе ще буде тепліше. На півдні денна температура сягатиме + 14 градусів. Однак у наступні дні похолодання просунеться ще далі. Так, із 20 листопада навіть денні температури в частині регіонів країни опустяться до -1…-5 градусів.

Таким чином, 20 листопада сніг вкриє більшу частину України, захопивши Хмельницьку, Вінницьку, Київську області та навіть північ Одеської. І лише на крайньому півдні все ще пануватиме невелика плюсова температура.Перегляди: 14306
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: