НОВИНИ

В Україні з’явився новий виробник кошерної соняшникової олії

17.10.2022 12:08
oil7

Як говориться у повідомленні компанії на сторінці у Facebook, крім свідоцтва про кошерність, підприємство отримує право на використання знака кашрута, що вказує на сертифікуючу організацію та підтверджує кошерність продукту, а також дає змогу виходу компанії на нові ринки збуту, пов’язані з потребами в кошерній продукції, пише agronews.ua.

Після підтвердження відповідності вимогам кошерної сертифікації аудитором зроблено висновки щодо рекомендації видачі сертифікату кошерності терміном дії один рік на продукцію:

  • олія соняшникова нерафінована невиморожена;
  • шрот соняшниковий високопротеїновий (універсальний) тостований негранульований (гранульований);
  • концентрат фосфатидний (соняшниковий харчовий та соняшниковий кормовий);
  • лушпиння соняшникове пресоване гранульоване;
  • фуз олійний.

Уточнюється, що аудит провели у середині вересня 2022 року. Аудитор — релігійна організація «Об’єднання юдейських релігійних організацій України». На виробництві перевіряли технологічний процес, обладнання, приміщення для зберігання сировини.

«Один із найважливіших критеріїв у сертифікації кашруту — це дуже високий рівень чистоти на виробництві, а точніше — чистота будь-якого місця та обладнання, з якими стикатиметься кошерна продукція», — говориться в повідомленні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: