НОВИНИ

В Україні зросли ціни на цибулю

08.07.2021 10:33
8607b39-tsybulia21

На поточному тижні українським виробникам ріпчастої цибулі вдалося трохи підвищити ціни на свою продукцію. Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти», пише agronews.ua.

З огляду на дощову погоду багато фермерів призупинили збирання врожаю цибулі, через що зменшилася пропозиції даної продукції на ринку, що в свою чергу і послужило основним фактором для цінового зростання в даному сегменті.

Так, тільки з початку поточного тижня ціни на цибулю нового врожаю на українському ринку зросли в середньому на 22%. Вже сьогодні виробники готові відвантажувати дану продукцію по 6,50-8 грн / кг ($ 0,24-0,29 / кг) в залежності від якості і регіону виробництва.

При цьому, представники оптових компаній воліють утримуватися від закупівель ріпчастої цибулі, посилаючись на дуже обмежений термін реалізації даної продукції, а також на досить слабкий попит в даному сегменті.

Більш того, і самі виробники не мають особливих ілюзій з приводу подорожчання ріпчастої цибулі нового врожаю і вважають таке явище тимчасовим. На їхню думку, знижувальний ціновий тренд на ринку відновиться, як тільки збиральні роботи в полях відновляться.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день ріпчастя цибулю в Україні пропонується до продажу в середньому в 1,6 рази дорожче, ніж на початку липня минулого року.

Нагадаємо, що на Буковині збудували нову високотехнологічну теплицю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: