НОВИНИ

В Україні знову прогнозують зростання цін на м’ясо

12.09.2023 07:12
myaso-6

Багато продуктів харчування на українському ринку дорожчають. Головна причина – дорожчання палива та електроенергії. Найбільше під цю тенденцію підпадають молочні та м’ясні продукти. Їхня вартість продовжуватиме зростати до кінця осені. Про це повідомляє finance.today.ua, пише agronews.ua.

За даними експертів Інституту аграрної економіки, у серпні відбулося прогнозоване вченими незначне подорожчання окремих видів свинини. Так, свинячі ребра, підочеревина, ошийок, лопатка додали в ціні. У той же час свиняча грудина та солоне сало стали дешевшими.

Очікується, що у вересні ціни на м’ясо залишаться майже такими, як були у серпні, а у жовтні-листопаді вони підвищаться на 5% через збільшення виробничих витрат: подорожчання палива, електроенергії та кормів.

Скільки коштує м’ясо у супермаркетах у вересні

Станом на 10 вересня, середня вартість свинячого гуляшу становить у супермаркетах 245,16 грн за кг. При цьому в “Ашані” гуляш можна купити за найнижчою ціною – 208,95 грн.

Вартість яловичих ребер становить у середньому 160,48 грн за кг, свинячі ребра дорожчі – 182,96 грн за кг. Свинину на шашлик у середньому можна купити за 206,20 грн/кг.

Курка залишається найдоступнішим м’ясом, але і на неї цінники зростають. Так, куряче стегно на сьогоднішній день коштує в середньому 110,95 грн, гомілка – 79,95 грн за кг, тушка – 78,80 грн за кг, куряче філе – 149,93 грн за кг.

В Україні очікується ріст цін на м'ясо: коли та на скільки подорожчає свинина, яловичина та курятина


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: