НОВИНИ

В Україні змінилися правила отримання ліцензії на зберігання пального

14.12.2021 17:33
Palne43

З 1 січня 2022 р. для суб’єктів господарювання всіх форм власності буде змінено алгоритм отримання ліцензії на зберігання пального. Про це повідомила пресслужба ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ, пише agronews.ua.

Нагадаємо, що придбання, поставка та зберігання пального здійснюється суб’єктами господарювання всіх форм власності тільки за наявності ліцензії на зберігання пального для власних потреб (стаття 15 Закону №481/95-ВР Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального»).

Наразі ліцензії на зберігання пального отримуються на кожне місце зберігання пального.

Ліцензії на право зберігання пального видаються за місцем розташування місць зберігання пального терміном на п’ять років.

Як зазначили у ТОВ УКРАВТОНОМГАЗ, тимчасово, до 1 січня 2022 р., суб’єкти господарювання можуть отримувати ліцензію на право виробництва пального, право гуртової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального без подання акта вводу в експлуатацію об’єкта або акта готовності об’єкта до експлуатації, або сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, за умови подання копій документів, що підтверджують право власності на такі об’єкти нерухомого майна, виданих у встановленому законодавством порядку до 1 січня 2014 р.

Тобто для отримання ліцензії на зберігання пального після 1 січня 2022 р. суб’єкту господарювання потрібно буде надати разом з заявою повний перелік документів:

1) документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об’єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об’єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення;

2) акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об’єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об’єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об’єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального;

3) дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Читайте також: Українці купують ковбасний фальсифікат небезпечний для життя.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: