ВАЖЛИВО

В Україні змінилися ціни на суницю садову

18.06.2021 10:38
klubnika

В Україні знову дешевшає суниця садова. Знижувати ціни в даному сегменті виробники змушені через стрімке погіршення якісних характеристик даної ягоди через погодні умови. Про це повідомляє «АПК-Інформ: овочі і фрукти», пише agronews.ua.

Якщо ще минулого тижня середні оптові ціни на суницю садову в Україні не опускалися нижче 25-65 грн / кг ($ 0,93-2,41 / кг), то вже на поточному тижні вони почали стрімко знижуватися в південних і центральних регіонах країни. Зокрема, на даний момент виробники суниці садової вже пропонують до продажу дану ягоду за ціною 20-50 грн / кг ($ 0,74-1,86 / кг), що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше.

При цьому більшість операторів ринку відзначають досить великий відсоток некондиційної ягоди в поточному сезон. Рясні опади помітно знизили якісні характеристики суниці садової та термін реалізації такої ягоди досить обмежений. У ситуації, що склалася більшість виробників вирішили знизити відпускні ціни на суницю садову, щоб прискорити темпи збуту в даному сегменті.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день ціна на суницю садову в Україні вже в середньому на 35% нижче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому, ключові гравці ринку не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті вже з наступного тижня. Свою думку вони аргументують тим, що пропозиція суниці садової на ринку продовжує зростати, а ось якість пропонованої ягоди залишає бажати кращого.

Нагадаємо, що в Україні змінилися ціни на ягоди та городину.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: