АНАЛІТИКА

В Україні змінилася ціна на огірки

11.06.2021 07:02
Cucumbers with leaves on a old wooden table.

Після досить різкого зниження цін, яке спостерігалося на ринку огірка України тижнем раніше, в даному сегменті знову переважає тенденція до підвищення цін. Тривала похмура і прохолодна погода на всій території України спричинила за собою зменшення пропозиції огірка на ринку, і як наслідок – зростання цін в даному сегменті. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

В результаті, ціна на огірок на даний момент формується в межах 10-18 грн / кг ($ 0,37-0,66 / кг), що в середньому на 26% дорожче, ніж тижнем раніше.

Основною причиною здорожчання огірка на українському ринку є істотне скорочення пропозиції цієї продукції. Так, в тепличних комбінатах на сьогоднішній день проводяться зачистки напередодні підготовки до другої сівозміни, що спричинило за собою значне скорочення вибірок тепличного огірка.

Тим часом, пропозиція огірка з літніх теплиць також помітно зменшилася, що обумовлено зниженням темпів збору врожаю через холодну і похмуру погоду.

Відзначимо, що на даний момент огірки в Україні вже коштують в середньому в 2,2 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому виробники не виключають, що при поліпшенні погодних умов ситуація на ринку огірка може різко змінитися в протилежний бік.

Нагадаємо, що в Україні подешевшала полуниця.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: