НОВИНИ

В Україні зміняться тарифи на тепло

26.08.2023 08:22
1cd796c2abee9c170b1699e91eb7968d

22 серпня 2023 року відбулося чергове засідання уряду України. Про це повідомляє kyiv.znaj.ua, пише agronews.ua.

На ньому прийняли рішення, що механізм соціального обов’язку на ринку природного газу буде продовжений. Тобто тарифи на постачання газу залишаться такими ж як і раніше. Згідно з рішеннями Кабміну даний механізм буде продовжений до середини квітня наступного року.

Про прийняте рішення повідомив Прем’єр-міністр нашої країни – Денис Шмигаль на своєму каналі в мережі Телеграм.

Продовження механізму повинно забезпечити незмінні тарифи на опалення для українців в період наступного опалювального сезону. Ціна за тисячу кубічних метрів газу залишиться фіксованою та становитиме 7400 гривень. А постачальником тепла залишиться компанія “Нафтогаз”.

Метою таких заходів є забезпечення українців теплом та енергією. Окрім цього влада країни активно працює над тим щоб надійно захистити критичну інфраструктуру від можливих атак ракетами та дронами. Згідно зі словами міністра енергетики України, на період осені та зими закачування газу проходить не за графіком, оскільки сховища газу наповнені кількістю газу, що перевищує норми графіка.

За словами Шмигаля прийняте рішення це частина заходів підготовки до зими. Уряд робить все, щоб будинок кожного українця був освітлений та сповнений теплом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: