НОВИНИ

В Україні застосовуються заходи щодо імпорту вартістю 11,7 млрд грн

29.12.2020 16:32
oprilyudneno-spisok-naybilshih-krayin-importeriv-ukrayinskoyi-produkciyi-3-9931

Захист національного виробника є пріоритетом Уряду. Наразі застосовується 29 заходів щодо імпорту на орієнтовану вартість 11,7 млрд грн. Про це зазначив під час підсумкової прес-конференції Міністр Ігор Петрашко. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

Зокрема, забезпечено:

✔️ захист  інтересів національного товаровиробників на зовнішніх ринках (спрощено доступ на ринки Бразилії – автомобільні шини, Таїланд – прокат, ЄС – металопродукція та інші);

✔️ захист українських товаровиробників від зростаючого імпорту та недобросовісної конкуренції, що дало зберегти промислове виробництво в Україні по багатьом позиціям (від  машинобудування та металургії до харчової промисловості);

✔️ захист прав та інтересів України в торговельно-економічній сфері ( щодо експорту лісу, залізничного рухомого складу, нітрату амонію).

Наразі проводиться 9 розслідувань щодо імпорту продукції на загальну вартість 4,9 млрд грн. 

“Наше Міністерство  оперативно реагує на всі звернення, які до нас надходять.Тому прошу всіх підприємців активніше звертатися до нас і ми максимально прозоро забезпечимо захист ваших законних інтересів в міжнародній торгівлі”, – додав Міністр Ігор Петрашко.

Щодо Російської Федерації, запроваджені заходи щодо заборони імпорту на загальну суму 18,5 млрд грн на рік.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: