ВАЖЛИВО

В Україні зареєстрували нові сорти картоплі

08.11.2023 12:05
spectra-agrico-nl-hr-2020-744x440-1

До «Державного реєстру сортів рослин» України були внесені два нових сорти картоплі  нідерландської селекції від компанії Agrico – Коразон та Спектра.  Про це повідомляється на сторінці компанії «Агріко Україна» у Фейсбук, пише agronews.ua.

На сайті компанії зазначається, що Коразон – це ранній високоврожайний посухостійкий сорт з рівномірними бульбами видовжено-овальної форми та привабливою червоною шкіркою з поверхневими вічками. Має дуже хорошу стійкість до золотистої нематоди (Rо 1 та 4, 2 та 3), фітофторозу бульб, парші звичайної та У-вірусів. Чудово підходить для мийки та пакування у торгові мережі. Під кущем формує в середньому 14-16 бульб.

Сорт Спектра також ранній та високоврожайний. Під кущем формує 12-14 рівномірних округло-овальними бульб із гладенькою блискучою шкіркою жовтого кольору з поверхневими вічками. Стійкий до золотистої нематоди (Rо 1 та 4), фітофторозу бульб, У-вірусів та до потемніння м’якуша при зберіганні. Чудово підходить для пакування на торгові мережі.Перегляди: 1117
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: