НОВИНИ

В Україні запрацює Дунайський зерновий шлях

03.11.2022 15:15
v-ukrajini-zapracyuye-dunayskiy-zernoviy-shlyah

«Українське Дунайське пароплавство» (УДП) запускає проєкт «Дунайський зерновий шлях» для транспортування аграрної продукції до румунського порту Констанца. Про це повідомив генеральний директор УДП Дмитро Москаленко, пише agronews.ua.

Він зазначив, що ще влітку передбачалось, що рф може в будь-який момент спробувати зірвати «зернову ініціативу». Тому наполегливо і системно розвивали проєкт «Дунайський зерновий шлях».

Зокрема, УДП інвестувало у створення власної перевалки зернових. Ми також домовилися з нашими румунськими партнерами — групою компаній TTS — про більш швидку та ефективну схему перевалки у порту Констанци. Наш «Дунайський зерновий шлях» вже починає працювати. Це безпечна та гарантована доставка аграрної продукції з річкового порту одразу на морське судно великого тоннажу. Увесь логістичний ланцюжок здійснюється і контролюється УДП, – каже Дмитро Москаленко, генеральний директор «Українського Дунайського пароплавства».

Дмитро Москаленко додає, що за рахунок більш швидкого процесу завантаження і розвантаження середній час обороту каравану скоротиться приблизно на 30%. Власникам вантажу вже не доведеться нести фінансові втрати внаслідок тривалих очікувань у черзі біля терміналу.

«Важлива складова проєкту — оснащення суден системами онлайн-контролю, відеоспостереження та збільшення кількісті судноводіїв в екіпажі. Це значно підвищує ефективність роботи флоту. За нашим прогнозами, у майбутньому баржевий караван зможе здійснювати до двох рейсів на місяць», — розповідає Дмитро Москаленко.

За його словами, на другому етапі проєкту «Дунайський зерновий шлях» передбачається будівництво нових барж та модернізація тяги — капітальний ремонт самохідного флоту з заміною двигунів.

«Не лише ми, УДП, розуміємо, що розвиток дунайської логістики є надважливою складовою економічної безпеки України. Спостерігаємо, як активно інвестують та розбудовують логістичну інфраструктуру на Дунаї деякі українські приватні оператори. Це потужні гравці ринку, які бачать перспективу не на один рік. Що є підтвердженням того, що ми обрали правильний курс. Інвестиції у «Дунайський зерновий шлях» — це посилення потенціалу країни та ключ до успіху нашої компанії», — вважає Дмитро Москаленко. Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: