АНАЛІТИКА

В Україні закрили популярний хлібокомбінат

31.01.2023 12:05
hleb-2

27 січня керівництво ТОВ “Київхліб” прийняло рішення про закриття Фастівського хлібокомбінату. Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на мера Фастова Михайла Нестяжука, пише agronews.ua.

Він повідомив, що міська рада пропонувала передати хлібокомбінат у спільну власність територіальної громади та повернути власнику його вартість. Однак ця пропозиція не була прийнята.

Крім того, звернення громади до органів влади усіх рівнів та правоохоронних органів залишилися без відповіді.

На його думку, це не дивно, враховуючи, що основними бенефіціарами “Київхлібу” є люди з оточення Леоніда Черновецького. Він також зазначив, що в мирний час можна було б вжити заходів для підтримки Фастівського хлібокомбінату в Києві, щоб захистити інтереси громади, але зараз немає іншого вибору, окрім як підтримати петицію про відновлення роботи хлібокомбінату на сайті Президента України.

Однак для того, щоб петиція була розглянута, вона повинна зібрати 25 000 голосів протягом 90 днів. На засіданні Громадської ради ця ідея була в цілому підтримана. Однак були висловлені деякі сумніви щодо того, чи вдасться зібрати достатню кількість голосів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: