НОВИНИ

В Україні закрили на вхід і вихід 11 портів

27.02.2022 13:02
dji_0022-1-1000x563

Через повідомлення ВМС РФ про закриття району в північно-західній частині Чорного моря ДП «Адміністрація морських портів України» закрило на вхід/вихід більшість портів. Про це повідомляє пресслужба АМПУ у Фейсбуці, пише agronews.ua.

«За інформацією диспетчерської служби ДП «АМПУ», станом на 26 лютого вхід/вихід до портів Скадовськ, Херсон, Миколаїв, Ольвія, Одеса, Чорноморськ, Південний, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Рені, Усть-Дунайськ закрито, до портів Маріуполь і Бердянськ – відкрито», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що вантажні операції призупинено, за винятком портів Чорноморськ, Південний, Миколаїв, Рені, в яких такі операції частково виконуються.

Водночас канали дунайського гирла Бистре, ХМК, БДЛК відкриті.

Як повідомлялося, за інформацією Держприкордонслужби України, російські ВМС закрили район у північно-західній частині Чорного моря, начебто для “контртерористичної операції”.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні й розпочав масштабне вторгнення. По ряду українських міст завдано ракетних ударів, атаковано військові об’єкти Збройних сил України.

В Україні запроваджено воєнний стан. Президент Володимир Зеленський оголосив загальну мобілізацію.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: