НОВИНИ

В Україні вивели новий гібрид гарбуза

06.11.2023 11:30
cina-na-garbuzove-nasinnya-syagaye-60-grn-kg-1

На наступний сезон ТОВ «Енза Заден Україна» пропонує гарбузову новинку Спеллкаст F1, яку цьогоріч почали вирощувати деякі українські фермери та вже мають позитивні відгуки. Про це AgroPortal.ua розповів маркетолог ТОВ «Енза Заден Україна» Григорій Швець, передає agronews.ua.

Спеллкаст F1 поєднує характеристики двох найпопулярніших типів — Баттернат та Мускат де Прованс. Плоди цього гібриду мають форму Мускат де Прованс, тобто невеликої «ромашки», масу 2,5-5 кг, світло-коричневий колір та відмінні смакові якості. Також на наступний сезон плануємо розширити наші лінійки гарбузів типів Баттернат і Ред Курі гібридами відповідно Еліана F1 та Флексі Курі F1.

За словами Григорія Швеця, найбільш затребуваним типом гарбузів у сезоні 2022/23 був Баттернат, зокрема гібриди Матільда F1, Тіана F1 та Жаклін F1, які є досить популярними на ринку. Друге місце посідає тип Мускат де Прованс, або, як його ще називають, «ромашка», до якого належить гібрид Маноск F1 та органічне насіння сорту Мускат де Прованс, що продається в Україні під брендом Vitalis. Також значне зростання відбулось і серед інших типів гарбузів, оскільки споживачів стала цікавити можливість вибору серед представленої продукції. Зокрема, особливою популярністю користувався гібрид Брайт Саммер F1 — це гарбуз типу Ред Курі. Його використовують як для приготування порційних страв, так і в якості декору на осінні свята.Перегляди: 1181
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: